Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
Каталог обладнання

Умови оренди

Для Вашої зручності MaxBoxSound пропонує 2 варіанти оренди:

 1. Грошова застава. Якщо Ви вирішили взяти апаратуру в оренду з внесенням певної суми грошової застави, тоді Вам необхідно:
  • оплатити вартість оренди;
  • залишити суму грошової застави.
 2. Супровід представника MaxBoxSound. Якщо Ви вирішили взяти апаратуру в оренду з супроводом представника нашої компанії, тоді Вам необхідно:
  • оплатити суму вартості оренди (вартість супроводу узгоджується індивідуально);
  • забезпечити робоче місце для представника MaxBoxSound, який буде відповідальний за технічний стан орендованого обладнання під час проведення заходу;
  • забезпечити безпеку орендованої апаратури та представника MaxBoxSound від можливих перешкод з боку третіх осіб.

 

ПРАВИЛА ОРЕНДИ

Звертаємо Вашу увагу:

 1. Оплата вартості оренди здійснюється в момент отримання апаратури.
 2. Деякі позиції надаються в оренду виключно з супроводом представника MaxBoxSound, який буде відповідальний за орендоване обладнання (даний представник не виконуватиме роль звукооператора, діджея тощо).

ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ

MaxBoxSound передбачає правила повернення орендованого обладнання:

 1. Після закінчення оренди, вся техніка проходить відповідне тестування на працездатність та правильність технічної експлуатації.
 2. При виявленні поломок або технічних недоліків, протягом 2-3 днів Вам буде представлений рахунок / звіт за послуги ремонту для усунення неполадок. У цей період сума застави знаходиться у MaxBoxSound.
 3. Категорично заборонено самостійно усувати неполадки (якщо такі порушення будуть виявлені, MaxBoxSound має право вимагати 100% компенсації збитків вартості цього обладнання).

Остаточне рішення щодо умов оренди приймає відповідальний співробітник MaxBoxSound індивідуально, стосовно кожного замовлення.

 

 

MaxBoxSound - це якісні та яскраві рішення за розумну ціну.