Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
Каталог обладнання

Про компанію

Компанія MaxBoxSound успішно працює на ринку не лише Києва, а й усієї України, з 2009 року. З самого початку наші фахівці надають найвищі та професійні послуги у сфері оренди та прокату звукового, світлового та всього концертного обладнання. Крім цього, за цей час наша компанія стрімко розвивається у сфері інсталяції звукового та світлового обладнання в Києві і не тільки.

Насамперед, у своїй роботі ми прагнемо допомагати нашим клієнтам у незабутній організації різних заходів та подій, абсолютно різних форматів та рівнів складності.

Разом з нашими клієнтами співробітники MaxBoxSound допомогли реалізувати безліч проектів, починаючи від невеликих, приватних урочистостей та подій до масштабних міських заходів. На сьогоднішній день MaxBoxSound безперечно асоціюється з організацією концерту, корпоративного свята, весілля, приватних вечірок, ділових зустрічей, тренінгів, семінарів, круглих столів, симпозіумів, виставок, майстер-класів, презентацій, компаній з виходу нових продуктів і т.д.

Але варто відзначити, що MaxBoxSound – це не просто оренда звуку, світла, спецефектів, караоке, концертного та сценічного обладнання, а найголовніше ми гарантуємо високу якість та швидкість обслуговування наших клієнтів.

Пам'ятайте, що саме співробітники MaxBoxSound, підберуть для Вас саме те обладнання, яке максимально відповідатиме специфіці Вашого заходу, відповідно до технічного райдера та фінансових рамок.

Звичайно, для того, щоб Ви могли створити справді незабутнє і бездоганне шоу вищого класу, необхідна апаратура, яка буде відповідати рівню необхідної звукової потужності. А професійні світлові прилади, допоможу Вам зробити захід феєричним та таким, що відповідає сучасним вимогам. Саме тому наша команда, при щоденній роботі та завантаженому графіку, все одно завжди пам'ятає про важливість та обов'язковість успіху саме Вашого заходу.

З умовами оренди детальніше Ви можете ознайомитися в розділі «Умови оренди» або Ви можете зв'язатися з нами та поставити всі питання, що Вас цікавлять.

MaxBoxSound – це якісні та яскраві рішення за розумну ціну