Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
Каталог обладнання

Інсталяція

Компанія MaxBoxSound на професійному рівні займається не лише орендою і прокатом, але і надає послуги з інсталяції звукового та світлового обладнання в заклади різного виду і рівня.

Починаючи з 2009 року, наша компанія успішно провела багато різноманітних заходів, завдяки професійній роботі наших спеціалістів, були ефектно відкриті і будуть відкриватись багато закладів - від приватних замовлень до ресторанів, нічних клубів і торгових центрів. На сьогоднішній день нашою компанією реалізовано більше 150 успішних проектів з інсталяції.

Все обладнання ретельно підбирається спеціально під Ваші індивідуальні технічні вимоги, оскільки наші фахівці після ознайомлення з особливостями закладу надають рекомендації та розрахують все необхідне обладнання. Без сумніву, все запропоноване обладнання для інсталяції Вашого закладу стане найкращою технічною базою для створення незабутньої та ефектної атмосфери для Ваших гостей. Як прокатне, так і інстальоване обладнання буде повністю задовольняти райдер навіть найвимогливішого артиста.

Варто зазначити, що послуги з інсталяції звукових та світлових установок наша компанія пропонує як прокатного, так і продажного обладнання, залежно від Вашого бажання та потреб.

У зручний для Вас час, ми готові надати послуги з інсталяції звукового, світлового та мультимедійного обладнання для Вашого закладу, як в Києві, так і по всій Україні.

Наша команда, не зважаючи на щоденну роботу і напружений графік, завжди пам'ятає про важливість та обов'язковість успіху саме Вашого заходу.

Зверніть увагу, що всі обладнання, яке інсталює MaxBoxSound, буде перебувати на постійному сервісному обслуговуванні.

З умовами інсталяції та для безкоштовного виклику команди наших професіоналів Вам необхідно зв'язатись з нами.

 

 

MaxBoxSound - це якісні та яскраві рішення за розумну ціну.