Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
Каталог обладнання

Сервісне обслуговування

Компанія MaxBoxSound на професійному рівні надає для клієнтів повний комплекс послуг з оренди, прокату, інсталяції, ремонту та технічного супроводу концертного обладнання. Користуючись послугами нашої компанії, Ви будете повністю впевнені, не тільки в успіху кожного заходу, але і в якісній роботі Вашої техніки.

Сервісне обслуговування спеціалістами MaxBoxSound Вашого звукового, світлового та відео обладнання, включає наступні види послуг:

профілактика роботи звукового, світлового та мультимедійного обладнання;
на вимогу клієнтів виїзд інженера-техніка;
діагностика обладнання;
ремонт обладнання;
заміна обладнання у терміновому порядку (при оренді нашого обладнання знижка 25%).
Профілактика роботи обладнання включає:

розбирання та складання будь-якого приладу;
поверхневе чищення, змащення механізмів і частин, що рухаються;
чищення від пилу необхідних модулів та елементів приладу;
Зверніть увагу, що послуги профілактики наші фахівці можуть здійснювати як в офісі, так і безпосередньо у Вас на локації, що буде дуже зручно закладам, де важлива безперервна робота всього концертного обладнання.

Ремонт звукового, світлового та мультимедійного обладнання включає ремонт такого обладнання як:

світлотехнічне обладнання: прилади динамічного світла, сканер, заливні прожектори, світлові ефекти, дискотечні прилади, лазер, стробоскопи, пульти дмх, і т.д.
звукове обладнання: акустичні системи та сабвуфери, караоке (з оновленням бази караоке), підсилювачі потужності, DJ обладнання, контролери, пульти мікшера, прилади обробки звуку, динаміки, мікрофони, і т.д.
обладнання спеціальних ефектів: генератори диму, мильних бульбашок, туману, конфетті машина і т.д.
проекційне обладнання: проектори, екрани та ін.
Зверніть увагу, що для безперервної роботи Вашої техніки на час ремонту наші фахівці можуть встановити аналогічні прилади на Вашій локації. Вартість такої оренди буде індивідуальною та з хорошими знижками.

Фахівці MaxBoxSound на найвищому рівні забезпечать якісний ремонт та обслуговування Вашого обладнання, не залежно від специфіки роботи, будь то нічний клуб, ресторан чи приватний будинок.

Наші працівники – це висококваліфіковані професіонали, які не просто знають, а люблять свою справу та будь-якої миті готові поділитися своїм практичним досвідом з Вами.

На проведений ремонт надається гарантія терміном на 6 місяців, а на замінені деталі гарантія згідно з умовами виробника.

Вартість та термін ремонту та сервісного обслуговування від MaxBoxSound Ви можете уточнити, зв'язавшись з нами.